Pre-test kids & jongeren

Pre-test kids & jongeren

  • 26.04.2026
  • 13:00 - 19:00
  • €20,-

De pre-test is de ideale training om te kijken of je klaar bent voor de examens. Tijdens deze training laat je jouw kennis en vaardigheden over Krav Maga zien. Daarvoor ken je alle technieken van het level waar jij op voor wilt gaan.

De eerstvolgende pre-test vindt plaats op zondag 26 april 2026!

De duur is +/- 2 uur. De start- en eindtijd zijn afhankelijk van het aantal deelnemers en ontvang je tijdig via de mail na de sluitingsdatum.

De pre-test volgt dezelfde structuur als het officiële IKMF-examen en daarmee een waardevol onderdeel van jouw training naar het examen toe. Aan het einde ontvang je ook feedback die jou helpt in jouw verdere training. Na de pre-test weet jij dus of je helemaal klaar bent voor het examen.

Meld je nu aan voor de pre-test via het contactformulier.

Kleding en materiaal

Tijdens de pre-test en het examen is de volgende uitrusting verplicht:

  • Grijs IKMF t-shirt.
  • Zwarte IKMF broek (kort of lang)
  • Schone zaalsportschoenen
  • Bitje
  • Toque
  • MMA-handschoenen
  • Vanaf J2: ook scheenbeschermers

Deelname zonder volledige uitrusting is niet mogelijk.

Plaats

Tilburg

Professor Romeinstraat 11A, 5013 BX Tilburg

Telefoon: 013 822 8824

info@tausgym.nl

Details

  • Inschrijven:
    tot 12 april 2026
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.